Jak by měly vypadat záchody na čerpacích stanicích.

Posted on 21/11/2021 1:41pm

Během delšího cestování někdy musíme zastavit, aby použit záchod. Někdy záchody na benzínkách nejsou nejlepší kvality. Nejhorší je nečistota, kterou můžete uvidět na některých čerpacích stanicích. Níže chtěli bychom popisat jak měl by vypadat ideální záchod. Především myslíme, že nejdůležitější je čistota.


Myslíme, že každý záchod musí být čistý, jde o hygienu a naší zdraví. Pokud toaleta, kterou chcete využit je špinavá nedělejte toho! Nahláste celou situace obsluze benzinové pumpy. Pokud jde o vybavení záchodů na čerpacích stanicích kromě zřejmých předmětů jako toaletní misa a umyvadlo v každém záchodě musí být místo na přebalovací pult. Je to tak základní z toho důvodu často cestujeme s dětmí. Je to jednoduché zařízení, které zjednoduší cestovaní.

Benzinové pumpy většinou jsou dost pokrokové a můžete na nich nalézt všechno, co potřebujete. Na větších benzínkách kromě toalet najdete rovněž koupelny, především sprchy. Je to velmi vyznamné zvlástě pro profesionálních řidičů, kteří mnoho hodin tráví ve svých autech. Vozidla jsou už doopravdy moderní, ale navzdory tomu není možné používat v nich toaletu nebo záchod. Jistě jestli nejsme majitelem obytného auta. Jestli máte obvykle auto a cestujete hodně kilometrů musíte aspoň někdy zastavit na benzinové pumpě.
toalety
Author: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Source: http://www.flickr.com


Myslíme, že současně záchody na benzinových pumpách jsou opravdu náležitě zařizené. Většina sítí vědí, že toaleta často je nejlepší vizitkou čerpací stanici. Jestli někde trefíme na ošklivou toaletu budeme se snažit se vyhýbat benzinových pump této sítí. Může to způsobit velké ztráty pro celou firmu. Benzínka není jenom místem, kde můžeme natankovat naše vozidlo. Je to také místo, kde můžeme oddechnout, něco sníst nebo vypit a rovněž – co je velmi vyznamné během dalekých výletů – je to místo, kde můžeme využit toaletu a sprchu.

Vždycky dohližujte na jakost záchodu. Jistě může se tak stát, že nějaký cestující, který používal toaletu před námi zůstavil prostor v úplným zmatku. Nejlépe nahlásit to obsluze čerpací stanici. Většina čerpacích stanic má speciální grafiky, díky kterém systematický kontroluji stav toalet, především jejich čistotu. Pokud existuji potřeba spěšně uklízejí, aby všichni řidiče, kteří se zastaví čerpací stanici byli spokojení. Nejkratší jak je to jen možné: záchody na benzínkách především musejí být čisté, nejlépe jestli můžete v nich nalézt sprchy. Důležitým vybavením měly by být rovněž přebalovací pulty.

Tags: toalety, Benzinova pumpa, benzína